تبلیغات
Lab 87
Lab 87
 
قالب وبلاگ
نظر سنجی
نظر شما؟

یک ماشین عروس عجیب! (عکس)

 کلک سارکوزی برای هم قد شدن با اوباما (+عکس)

 
نیکولا سارکوزی رئیس‌جمهور جنجالی و خبرساز فرانسه برای اینکه هم قد باراک اوباما همتای آمریکایی خود باشد، به هر کاری دست می‌زند.

آخرین کلک او برای رسیدن به این مقصود را یک فیلم کوتاه روی اینترنت فاش کرد.در جریان شصت و پنجمین مراسم یادبود قربانیان نورماندی، رئیس‌جمهور فرانسه برای اینکه در برابر قد یک‌متر و 88 سانتیمتری اوباما کم نیاورد و خیلی کوتاه به نظر نرسد، زمانی که برای صحبت پشت میکروفن ایستاد، از یک پایه کوچک جادویی کمک گرفت. تصاویری که سایت انگلیسی دیلی‌میل آنها را برای اولین‌بار منتشر کرد. سارکوزی یک متر و 67 سانتیمتری را ایستاده روی یک جاپایی نشان می‌دهد که قبل از سخنرانی سارکوزی پشت میز قرار نداشت.

کاخ الیزه در توجیه این اقدام گفته که این وسیله کاملاً مفید برای اینکه سارکوزی در مقایسه با همتاهای خود خیلی کوتاه‌تر به نظر نرسد مورد استفاده قرار گرفته است.

رئیس‌جمهور فرانسه برای حل این مشکل خود بارها از کفش‌هایی که پاشنه‌های بلند دارند استفاده کرده است. هر دو همسر او چه سسیلیا و چه کارلا برونی از سارکوزی قد‌بلندتر بوده و هستند و برای همین او در ملاقات‌های رسمی که این دو حضور داشته‌اند، با مشکلات فراوانی در این زمینه رو‌به‌رو بوده است.


انتشار تصاویر شرم آور از سارکوزی و همسرش

 
دولت مردان آلمان و فرانسه رقابت عجیبی برای هر چه بیشتر مطرح شدن در رسانه‌ها دارند آنچنان که حاضرند مسایل خصوصی و خانوادگی را در رسانه ها مطرح کنند تا در دوره‌ای همه جا صحبت از آنان باشد.«کارلا برونی» مشغول گفت و گوی غیررسمی با گروهی از زنان بازدیدکننده از کاخ الیزه است و درباره مشغله کاری همسرش، توضیحاتی به آنها می‌دهد. پس از چند لحظه رئیس جمهور فرانسه ناگهان وارد جمع خصوصی زنان می‌شود...

نیکولا سارکوزی که ظاهراً اشتیاق فراوانی برای مردمی جلوه دادن خود دارد به تازگی صفحه «فیس بوک» خود در اینترنت را با ارسال ویدئوهایی از زندگی شخصی‌اش به روز کرده است؛ ویدئوهایی که علناً روابط گرم و عاشقانه سارکوزی و همسرش، کارلا برونی، در حضور جمعی از زنان را به معرض نمایش می گذارد.

در یکی از این ویدئوهای کوتاه، بانوی اول فرانسه در حالی به نمایش درمی آید که مشغول گفت و گوی غیررسمی با گروهی از زنان بازدیدکننده از کاخ الیزه است و درباره مشغله کاری همسرش، توضیحاتی به آنها می‌دهد. پس از چند لحظه رئیس جمهور فرانسه ناگهان در اقدامی ظاهراً اعلام نشده وارد جمع خصوصی زنان می‌شود، به سوی همسرش می‌رود، او را می‌بوسد و به صورت خیلی خودمانی بر روی دسته یک صندلی در جوار کارلا برونی می‌نشیند.

در ادامه و تا پایان این ویدئو، سارکوزی و برونی در حالی که مشغول بحث صمیمانه با سایر زنان هستند چند بار به صورت عاشقانه، دستان و بدن یکدیگر را در حضور جمع لمس می کنند!

سارکوزی در بخشی از این ویدئو ضمن معرفی سگ‌های خانوادگی‌اش به زنان، توضیحات کوتاهی درباره روز کاری‌اش می‌دهد و می‌گوید: "من امروز با نخست وزیر عراق دیدار کرده‌ام." کارلا برونی نیز در پاسخ می‌گوید: "این، معرکه است!" در پایان این ویدئو نیز زمانی که سارکوزی جمع را ترک می‌کند کارلا برونی در پی او می‌گوید: "مراقب خودت باش، عزیزم!"

این ویدئو برای اولین بار است که تا حدودی دنیای خصوصی یک رئیس جمهور فرانسه که به طور ذاتی، افرادی مغرور و تا حدودی سرد هستند را به نمایش می‌گذارد؛ ویدئویی که هرچند با تایید سارکوزی و دفتر ریاست جمهوری بر روی صفحه فیس بوک جناب رئیس جمهور قرار گرفته اما از نگاه برخی مطبوعات اروپا از جمله روزنامه «دیلی میل» انگلیس، شرم آور و نفرت انگیز خوانده شده است.

براساس این گزارش شاید یکی از اهداف سارکوزی از قرار دادن چنین ویدئویی در اینترنت، جدا از تلاش برای مردمی جلوه دادن و جذب هواداران بیشتر از طریق نمایش زندگی خصوصی‌اش، منحرف کردن اذهان از سایر صفحات علیه رئیس جمهور فرانسه در فیس بوک باشد.

به عنوان مثال، یکی از صفحات فیس بوک با عنوان «شرط می‌بندم که می‌توانم یک میلیون نفر که از نیکولا سارکوزی متنفرند را جذب کنم»، بیش از 200 هزار عضو جذب کرده است.

این در حالی است که صفحه فیس بوک شخصی رئیس جمهور فرانسه تاکنون بالغ بر 96 هزار هوادار جذب کرده که از هواداران صفحه فیس بوک برلوسکونی، نخست وزیر ایتالیا ( 127 هزار عضو) کمتر اما از هواداران صفحه فیس بوک آنجلا مرکل صدراعظم آلمان (8 هزار عضو) بیشتر است.عكسهایی از اتوبوس مسافربری 5 ستاره در دبی

 
[ شنبه 16 آبان 1388 ] [ 11:44 ق.ظ ] [ روح الله مهدیان ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
فروش بک لینک طراحی سایت